Získání půjčky se zástavou nemovitosti je dnes samozřejmostí

Chci peníze? Vlastním nějakou nemovitost? Račte vstoupit! Pokud žádáte o půjčku a zároveň máte možnost nabídnout jako jistotu pro investora do zástavy určitou nemovitost? V tom případě se jedná o ideální spojení!

půjčka se zástavou nemovitosti

Pokud nabídnete svou nemovitost jako zástavu, investor si na nemovitosti vytvoří současně s půjčením peněz zástavní právo pro případ, že byste přestali splácet svůj dluh, aby mohl nemovitost zpeněžit prodejem a dlužnou částku si vzít zpět. Mohlo by se zdát, že to je nevýhodné, nicméně opak je pravdou. Získáte totiž výrazně výhodnější podmínky půjčky, než kdybyste zvolili variantu bez zástavy nemovitosti.

Výhody půjčky se zástavou nemovitosti

Jak jsem zmínil již v předchozím odstavci, investor je schopen nabídnout:

  1. nižší úrok,
  2. nižší celkový přeplatek,
  3. delší dobu splatnosti,
  4. nižší měsíční splátka.

Půjčka se zástavou nemovitosti vs. Půjčka bez zástavy nemovitosti?

Podívejme se na druhou zmíněnou, tedy na první pohled „bezpečnější“ variantu, tedy půjčku bez zástavy nemovitosti. Proč mám uvozovky u slova bezpečnější? Zkrátka proto, že pokud se podíváme podrobně na tuto půjčku zjistíme, že stejně o nemovitost můžeme velmi lehce přijít. Pokud totiž přestaneme z nějakých důvodů platit, velmi rychle přejde v exekuci, ta půjde na nemovitost, která se stejně bude muset prodat, aby se dluh z půjčky bez zástavy nemovitosti zaplatil.

Takže pokud jste alespoň trochu rozumní, půjčka se zástavou nemovitostí je výhodnější! Pokud zvažujete nad touto půjčkou, neváhejte a kontaktujte společnost DUMDLUHŮ, kde si ze široké nabídky bezpečných půjček vybere opravdu každý! Například i výše zmíněnou půjčku se zástavou nemovitosti.

Štítky: půjčka cizí zdroj půjčka se zástavou dumdluhu financování

© 2017, Profi kutil s.r.o.
Fakturační adresa Wurmova 562/9, 779 00 Olomouc